Oulunseudun ikonimaalareiden hallitus 2019

16.10.2019

Toukokuussa 2019 pidetyssä hallituksen vuosikokouksessa valittiin hallituksen jäseneksi seuraavat henkilöt: Heljä-Marja Surcel, Asko Hänninen, Kaarina Tuppi,Meeri Kurola, Eija Forsblom, Ester Vaara, Marja Sarkkinen sekä Satu Tuomela.

28.04.2020Ikonikerhot kevät 2020
15.03.2020!!! Seuraava kerhopäivä 21.3.2020 PERUTTU!!
10.03.2020Seuraava kerhopäivä 21.3.2020
02.02.2020Nuorten ikonimaalausilta
28.12.2019Kerhopäivät kevät 2020
28.12.2019HUOMIO Seuraava kerhopäivä 11.1.2020 UUSI KELLON AIKA
16.11.2019Seuraava kerhopäivä 14.12.2019
16.10.2019Ikonimaalari-lehti
16.10.2019Oulunseudun ikonimaalareiden Facbook sivut
16.10.2019Oulunseudun ikonimaalareiden hallitus 2019

Siirry arkistoon »